PORADA PRAWNA PRZEZ INTERNET

Kancelaria Adwokacka Adwokata Michała Świądra zaprasza do skorzystania z systemu porad prawnych online. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które z różnych względów nie mogą otrzymać porady prawnej świadczonej w tradycyjny sposób czyli w siedzibie Kancelarii Adwokackiej

Internetowe porady prawne to oferta skierowana do osób, które poszukują szybkiej oraz specjalistycznej pomocy przy wyjaśnieniu zagadnień prawnych. Porady prawne online zapewniają krótszy czas realizacji niż tradycyjne rozwiązanie. Porada prawna online jest także tańsza niż porada prawna udzielana podczas wizyty w Kancelarii. 

Uzyskanie porady prawnej prawnej świadczonej drogą elektroniczną wymaga wypełnienia znajdującego się poniżej formularza. Proszę o w miarę szczegółowe przedstawienie problemu, gdyż pozwoli to na zaoszczędzenie czasu i nie będzie generowało dodatkowych kosztów. Koszt uzyskania porady prawnej przez internet w zależności od stopnia skomplikowania problemu wynosi od 50 do 100 złotych. 

Wysłanie zapytania za pośrednictwem formularza jest bezpłatne. W ciągu 2 dni roboczych od otrzymania wiadomości Adwokat skontaktuje się z Państwem i wskaże przewidywany koszt i czas realizacji usługi (zwykle jest to jeden dzień roboczy). Jeśli wyrażą państwo zgodę na proponowane warunki to należy wpłacić ustaloną kwotę na rachunek bankowy Kancelarii.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Michał Świąder
ul. Mikołaja Kopernika 72 lok. 171
90 – 553 Łódź

77 1140 2004 0000 3102 7482 7961
mBank S.A.

 

Po zaksięgowaniu wpłaty adwokat niezwłocznie przystąpi do realizacji zlecenia. 


captcha przepisz kod jaki widzisz

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tekst jednolity: Dz.U. z 2016 r. poz. 922) w związku z wysłaniem zapytania przez formularz kontaktowy. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Dane wpisane w formularzu będą przetwarzane w celu udzielenia odpowiedzi na przesłane zapytanie. Zostałem poinformowany, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania oraz żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Kancelaria Adwokacka Adwokata Michała Świąder.