ZDALNA PORADA PRAWNA

Kancelaria Adwokacka Adwokata dr. Michała Świądra zaprasza do skorzystania z systemu porad prawnych  udzielanych zdalnie, to znaczy przez e-mail lub Skype. Jest to dobre rozwiązanie dla osób, które z różnych względów, np. z uwagi na pobyt za granicą lub inne ważne dla nich okoliczności, nie mają możliwości osobistego spotkania. 

Porady prawne udzielane zdalnie to oferta skierowana do osób, które poszukują szybkiej oraz specjalistycznej pomocy przy wyjaśnieniu zagadnień prawnych. Drogą telefoniczną lub mailową zostają ustalone wszelkie szczegóły współpracy oraz dokumenty, które są w konkretnej sprawie potrzebne. Indywidualnie określamy czy wystarczające będzie ich przesłanie w formie skanów na adres e-mail: kontakt@adwokat-swiader.pl, czy też niezbędna jest ich wysyłka w wersji papierowej tradycyjną pocztą.

Uzyskanie porady prawnej prawnej świadczonej drogą elektroniczną jest również możliwe poprzez wypełnienie znajdującego się poniżej formularza. Proszę o w miarę szczegółowe przedstawienie problemu, gdyż pozwoli to na zaoszczędzenie czasu i nie będzie generowało dodatkowych kosztów. Koszt uzyskania porady prawnej przez internet lub telefonicznie w zależności od stopnia skomplikowania problemu wynosi od 200 do 300 złotych. 

Wysłanie zapytania za pośrednictwem formularza jest bezpłatne. W ciągu jednego dnia roboczego od otrzymania wiadomości Adwokat skontaktuje się z Państwem i wskaże przewidywany koszt i czas realizacji usługi (zwykle jest to jeden dzień roboczy). Jeśli wyrażą państwo zgodę na proponowane warunki to należy wpłacić ustaloną kwotę na rachunek bankowy Kancelarii.

Kancelaria Adwokacka
Adwokat Michał Świąder
ul. Mikołaja Kopernika 72 lok. 171
90 – 553 Łódź

77 1140 2004 0000 3102 7482 7961
mBank S.A.

 

Po zaksięgowaniu wpłaty adwokat niezwłocznie przystąpi do realizacji zlecenia. 


    sprawa upadłościowasprawa egzekucyjnasprawa pracowniczasprawa spadkowasprawa gospodarczasprawa o zapłatęsprawa administracyjnasprawa restrukturyzacyjnasprawa dot. lokaliinna

    captcha przepisz kod jaki widzisz